//
Faqja kryesore

Postimi i fundit

Lë Pen: Parisin e sulmuan shërbimet sekrete izraelite, jo muslimanët

jean-marie-le-penIsh-lideri i partisë të së djathtës ekstreme në Francë, Zhan-Mari Lë Pen ka hedhur teori konspirative lidhur me ngjarjen tragjike të ndodhur në Paris.
Sipas tij, pas sulmeve të ndodhura në kryeqytetin francez qëndrojnë shërbimet sekrete izraelite në bashkëpunim me autoritetet franceze.
Lë Pen kishte dhënë intervistë për një gazetë ruse, ku tha se sulmet bëhen me qëllim për të nxitur perëndimin kundër islamit.
Në intervistën dhënë gazetës ruse “Komsomolskaia”, Marine Le Pen ka shprehur edhe se autoritetet gjetën shumë shpejt pasaportat e personave përgjegjës, sikundër ndodhi që më 11 shtator 2011, ku gjithçka ishte shkrirë, vetëm pasaportat ende ekzistonin.
Megjithatë, Zhan Mari Lë Pen i cilëson këto teori konspirative që mund të jenë të besueshme.

http://www.sot.com.al/

Mirëserdhet në Pa Kufij(ë).

Mireserdhët në Blogun Pa Kufij(ë). Nëse do të bëheshit konfuzë, për emrin e përdorur këtu, mund të lini një koment tek: "Rreth nesh" - dhe aty do të mësonit më shumë. Per të lexuar artikujt e plotë, thjesht klikoni linkun e titullit. Gjithashtu këtu, mund të diskutoni pa fund rreth gjithçkaje. Përveç pasionit tonë politikës, dashamirësit e letërsisë, artit, sportit dhe gjithçkaje tjetër, mund të shkruajnë artikuj dhe ti komentojnë ato.

Postimet sipas kalendarit

Shtator 2016
H M M E P S D
« Nën    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Pa Kufijë në Flickr

Arkivat

Opinione dhe Analiza

Mesazhet

Hyni të shihni mesazhet

Vizitorë brenda Kufijsh

LOADING...