Giriş   |   Kayıt olmak

Kategoriler

Ana Sayfa >>  Fiyat ve Kargo

Fıyat ve Kargo

Nakliye için genellikle 1 hafta (3-7 gün) içinde olan EMS. Özel nakliye gereksinimleriniz varsa lütfen bize bildirin.
Gerekli bir defalık sevkiyat siparişlerinin verilmesini ve ödemelerin transferini garanti ediyoruz. Ve mal sevk edildikten hemen sonra bir takip numarası gönderilecektir. Ancak, gönderim departmanımızdan ayrıldıktan sonra gönderinizin durumunu kontrol edemiyoruz. Gecikmenin nedeni, hava sorunları veya kontrolümüz dışındaki diğer şartlar olabilir.
Müşterilerimizin rahatı ve korunması için, siparişinizi doğrudan imzalamanız gerekebilir. Lütfen imzanıza gerek kalmadan paketinizi kabul etme seçeneğinin, paketinizin nakliye sırasında veya teslimattan sonra kaybolmasından sorumlu olması gerektiğini unutmayın.
İade ve Borsalar
Burada online mağazamızda, müşterilerimize yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Siparişinizi aldığınızda çevrimiçi alışverişin genellikle sizin beklentilerinizde olmadığını biliyoruz. Öğeleri göndermeden önce bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Lütfen nakliye ve taşıma masrafları, iade veya değişim dahil olmadığını unutmayın. Ayrıca, kayıp gönderilerden de sorumlu olamayız
İşlem
Ticaret, aynı yönergeleri izlemektir, karşılığında, teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde, giyilmemiş, hasar görmemiş ve orijinal ambalajın tamamı eşlik etmelidir.
Sipariş İptali
Siparişinizi iptal etmek isterseniz, ödeme yapıldıktan sonraki 24 saat içinde lütfen bizimle iletişime geçin. Sipariş gönderildikten sonra iade politikasına uygun olarak iptal talebi olarak değerlendirilecektir.